Biurka z regulacją wysokości to rozwiązanie dla osób które potrzebują często zmieniać pozycję w czasie pracy. Wysokość blatu roboczego w prosty sposób podnieść można na wysokość odpowiednią do wzrostu użytkownika.

Po co regulacja wysokości blatu biurka?

Odpowiedź jest prosta – ponieważ daje to wiele możliwości. Pierwszą ogromną zaletą jest możliwość zmiany pozycji pracy w ciągu dnia. To jest funkcja, która wpłynie pozytywnie na samopoczucie użytkownika, poprawi krążenie, a także koncentrację. Biurka z regulacją wysokości są często wybierane do biur projektowych, biur obsługi klienta  i graficznych. Coraz częściej spotkać można również stoły konferencyjne z opcją regulacji wysokości blatu. Promocja zdrowego stylu życia sugeruje częstą zmianę pozycji, ruch, spacery chociaż do drukarki. Wydaje się, że to banalne  i proste do zrealizowania zalecenia. W praktyce okazuje się, że realizując zadania w ciągu dnia zapominamy lub nie mamy możliwości spacerować po biurze. Czas naszej przerwy to za mało by móc go dowolnie dzielić i przechadzać się po firmie.  Zmiana pozycji, a co za tym idzie mniejsze obciążenie mięśni  oraz większa wygoda podczas pracy pozwolą pracownikom lepiej skupić się na wykonywanym zadaniu, co przekłada się na ich większą ogólną wydajność.  

Powyższe rozważania wskazują na ogromną ilość zalet biurek z elektryczną regulacją wysokości. Możliwość szybkiego i prostego dostosowania poziomu blatu do własnych potrzeb pozwala na uzyskanie optymalnej wygody, co przekłada się na dobre samopoczucie i zdrowie.

Wadą, chyba jedyną, biurka z regulacją wysokości może być cena. Standardowe biurko bez regulacji kupimy za niewiele ponad 300 zł, z jakością jednak może być różnie. Biurko z regulacją wysokości to ceny ok 1700 zł i więcej.

Flexus – klasyka mebli biurowych

Seria Flexus to funkcjonalność mebli biurowych w dobrej cenie.  Seria składa się z biurek, stołów konferencyjnych, regałów i szaf, a także kontenerków biurkowych. Wykonane są z łatwego do utrzymania w czystości i trwałego laminatu, oferta kolorów jest dość uboga, ale do wyboru są standardowe odcienie : buk, biały i ciemnoszary.  Seria Flexus to meble zaprojektowane dla osób, które chcą modyfikować meble, ich ustawienie w biurze oraz szukają mebli w przystępnej cenie. W serii znaleźć można nie tylko biurka z regulacją wysokości, ale także biurka stacjonarne.  Ogromną zaletą biurek Flexus jest wyposażenie w otwory przelotowe na okablowanie oraz trwałe ramy.  Biurka z elektryczną regulacja wysokości posiadają pojedynczy napęd oraz przepusty kablowe. Maksymalne obciążenie dla biurka to 100 kg, całkiem sporo jak na biurko z „ruchomą” ramą.

Modulus - wiele opcji w jednej linii

Modulus to seria mebli, która pozwala na dopasowanie wyposażenia biura do potrzeb użytkowników, a nie odwrotnie. Meble wykończone są trwałym i elegancko wyglądającym laminatem. Funkcjonalność, pojemność i design to cennych charakterystyczne dla mebli Modulus. W serii Modulus znajdziesz biurka z regulacją wysokości, biurka klasyczne bez regulacji, podstawa na 4 nogach, rama w kształcie litery O, biurko pełniące również funkcję dostawki, biurka proste i narożne. Dodatkiem do biurek jest  panel frontowy z wbudowaną tacką na kable.

Biurko Modulus, z ramą T i regulacją wysokości posiadają mechanizm antyzgnieceniowy, zakres regulacji 640-1290 mm, oraz maksymalne obciążenie dla 120 kg. Na stanowiskach, na których potrzebny jest większy blat sprawdzą się biurka narożne z regulacją wysokości.

Biurka Modulus dostępne są w kolorze brzoza, biały, czarny i dąb dla blatów oraz czarny, srebrny i biały dla ram. Można więc wybrać kilka ciekawych zestawów kolorów. Długości blatów jakie są dostępne to 1200mm do 1800 mm, do biurek narożnych dokupić można biurko dostawkę o wymiarach 400x800 mm.

Adeptus – trwały laminat czy elegancki fornir

Biurka Adeptus posiadają ramy z rur stalowych co tworzy trwałą konstrukcję oraz blaty wykonane z laminatu. Regulacja wysokości nóg w biurkach w zakresie 680-850 mm.  W biurkach z regulacja wysokości zakres w jakim możemy ustawić blat to 680-1180mm. Biurko ergonomiczne, proste Adeptus dostępne jest w dwóch rozmiarach blatu 1600x800mm oraz 1800x900mm z okrągłym wcięciem biurka od strony użytkownika.  Przy Modulus i Flexus jest możliwość wybrać kolor blatu i ramy, w linii Adeptus kolory są ze sobą sparowane. Dotyczy to biurek z blatem z laminatu – 3 zestawy, a także forniru – 2 zestawy. Do biurek można dokupić dostawkę, krótkie biurko o wymiarach 800x600 mm lub 1200x600 mm, sprawdzi się jako przedłużenie blatu przy biurkach narożnych.

Biurka narożne z regulacją wysokości można wybrać lewe lub prawe, określenie kierunku dotyczy powierzchni roboczej oraz strony z której siadamy przy blacie.

Nomad – w młodzieżowym stylu

Niby biurowo, ale jednak trochę młodzieżowo! Takie są meble serii Nomad. Biało czarne, lub w całości białe meble wykonane z laminatu świetnie się prezentują, a ich dużym atutem jest cena. Biurko proste bez regulacji wysokości kosztuje jedynie 390,00 zł netto, a biurko z elektryczną regulacją wysokości blatu kupicie za kwotę 1720,00 zł netto.

Biurko do pracy na stojąco FLEXUS ergonomiczne 2000x1000 mm, blat biały, laminat

Biurko do pracy na stojąco Flexus, ergonomiczne, 2000x1000 mm, biały lamina. Wysokiej jakości biurko z elektrycznie regulowaną wysokością, napędzane mocnym slinikiem. Blat w kształcie fali z przepustami kablowymi z ramą w kształcie litery T bez sprzężenia krzyżowego, prostokątne nogi i...

2212,77 zł
netto: 1799,00 zł

Biurko do pracy na stojąco FLEXUS ergonomiczne 2000x1000 mm, blat szary, laminat

Biurko do pracy na stojąco Flexus, ergonomiczne, 2000x1000 mm, szary lamina. Wysokiej jakości biurko z elektrycznie regulowaną wysokością, napędzane mocnym slinikiem. Blat w kształcie fali z przepustami kablowymi z ramą w kształcie litery T bez sprzężenia krzyżowego, prostokątne nogi i...

2212,77 zł
netto: 1799,00 zł

Biurko elektryczne FELXUS z wcięciem 2000x1000 mm, kolor blatu: buk

Biurko elektryczne Flexus, z wcięciem, 2000x1000 mm, buk. Wysokiej jakości biurko z elektrycznie regulowaną wysokością, napędzane mocnym slinikiem. Blat w kształcie fali z przepustami kablowymi z ramą w kształcie litery T bez sprzężenia krzyżowego, prostokątne nogi i regulowane...

2212,77 zł
netto: 1799,00 zł

Biurko elektryczne FLEXUS z wcięciem 1600x800 mm, blat biały, laminat

Biurko Flexus z elektryczną regualcją wysokości to jeden z elementów serii o tej samej nazwie. Elektryczna regulacja wysokości blatu to szybki i prosty sposób na poprawienie jakości pracy. Blat wykonany z solidnego laminatu porusza się w zakresie 700-1170 mm, po naciśnięciu przycisku,...

2089,77 zł
netto: 1699,00 zł

Biurko elektryczne FLEXUS z wcięciem 1600x800 mm, blat szary, laminat

Biurko do pracy na stojąco Flexus, ergonomiczne, 1600x800 mm, szary laminat. Wysokiej jakości biurko z elektrycznie regulowaną wysokością, napędzane mocnym slinikiem. Blat w kształcie fali z przepustami kablowymi z ramą w kształcie litery T bez sprzężenia krzyżowego, prostokątne nogi i...

2089,77 zł
netto: 1699,00 zł

Biurko elektryczne FLEXUS z wcięciem 1600x800 mm, kolor blatu: buk, laminat

Biurko elektryczne Flexus, z wcięciem, 1600x800 mm, buk laminat. Biurko z elektrycznie regulowaną wysokością, napędzane mocnym slinikiem, możliwość szybkiej zmiany wysokości blatu biurka, w zależności od potrzeb użytkownika. Blat biurka Flexus zaprojektowany jest w kształcie fali,...

2089,77 zł
netto: 1699,00 zł