Meble Flexus - regał biurowy

Regały serii Flexus dostępne są w trzech rozmiarach 925mm, 1325mm oraz 1725mm, co daje nam dwie półki, trzy i cztery. Jeden regał, kilka wariantów, jeśli urządzasz biuro regały można dobrać według potrzeb użytkownika. Nie jest przecież powiedziane, że każdy pracownik korzystać będzie w takiej samej ilości półek.

Do wboru są trzy kolory buk, biały oraz szary.  Jednokolorowy regał to standard, ale w linii Flexus jest możliwość dokupienia drzwi (zawiasy w komplecie) i nagle okazuje się, że regał może być bardzo funkcjonalną szafą. Cena regałów zaczyna się już od 320,- netto co przekłada się na atrakcyjność serii. Drzwi dostępne są oczywiście dostępne w trzech rozmiarach, tak by dopasować je do regału. Można pokusić się by do regału o wysokości 1725mm kupić drzwi 410mm, dzięki temu część półek chowamy, powstaje wygodne rozwiązanie.

 

seria flexus ajprodukty

Biurka Flexus - z regulacją czy bez?

Biurka z serii FLexus to wiele możliwości, różne wielkości blatów, blaty biurek prostych lub narożne, stelaż stały albo z regulacja wysokości. Wszystkie opcje dostępne w standardowej ofercie. Blaty biurek mają nawircone otwory, które ułatwiają przeprowadzenie okablowania np. przy podłączeniu komputera. Biurka narożne mają oczywiście profilowany "przód", dzięki temu wiadomo czy biurko jest prawe czy lewe (jak kolwiek będzie się to kojarzyć! ) . Biurko ergonomiczne z serii Flexus posiada zabudowę pod blatem,panel  zapewnia prywatność i ukrywa przedmioty przechowywane pod biurkiem.

Prosty blat w biurkach Flexus wykonany z laminatu, zapewnia gładką, twardą powierzchnię odporną na zadrapania i łatwą w utrzymaniu w czystości. Biurko posiada mocną, stalową ramą w kształcie litery T w malowanym proszkowo wykończeniu. Rama nie posiada sprzężenia krzyżowego, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca na nogi pod blatem, bez utraty stabilności. Regulowane stópki biurka dają stabilność na nierównych powierzchniach. Maksymalne obciążenie do 100 kg równomiernie rozłożone na blacie biurka.

Biurka z regulacją wysokości to prawdziwy skarb, w prawdzie koszt zakupu jest odpowiednio wyższy w porównaniu do cen biurek stacjonarnych, ale nie jest to cena zaporowa. Najtańsze modele to koszt ok. 1540 zł netto (oferujemy darmową dostawę) dla biurka o wiekości blatu 120x80 cm.