Nowości! I to jakie?! Bestsellerowy model biurka z serii Modulus w nowej odsłonie i krzesło konferencyjne, może wyglądające na mniej biurowe, ale za to bardzo wygodne!

 

Biurko Modulus z regulacją wysokości jest już dobrze znane, model wkupił się w łaski niejednego naszego partnera. Duża ilość dostępnych kolorów blatów i podstaw pozwalała na wybór biurka pasującego do większości wnętrz. Najczęściej wybierane zestawy kolorystyczne to biały blat i stelaż, czarny blat i biały stelaż, podstawa szara i biały lub czarny blat, a także czarne, czarne. Następne w kolejności to biała lub szara/srebrna podstawa i blat w kolorze brzozy. W nowym Modulus Smart dostępne są dwie ramy, czarna oraz srebrna.

Ciekawe hasło, użyte przez producenta AJProdukty: Po co siedzieć, skoro można wstać?

Takie możliwości dzięki biurku z serii Modulus Smart. Zmiana pozycji przy pracy to świetny sposób na poprawe samopoczucie i koncentracji w trakcie pracy, dodatkowo pozytywnie wpływa na przeciążenia, które pojawiają się w trakcie wielogodzinnej pracy w pozycji wyłącznie siedzącej lub stojącej. O tym , że możliwość zmiany pozycji w ciągu dnia pracy jest idealnym rozwiązaniem pisaliśmy już kilkuktornie (artykuł dostępny tutaj).

Gdy podłączysz biurko Modulus Smart do komputera, przypomni Ci, że należy zmienić pozycję. Można ustawić czas i preferencje dotyczące tego, jak często chcesz zmieniać pozycję przy pracy.

Rama ma wyjątkowo duży zakres regulacji wysokości (różnica między najniższą a najwyższą pozycją), co sprawia, że stanowisko pracy jest bardzo funkcjonalne.

W dobie cyfryzacji i komputerów, można uzyskać statystyki dotyczące częstotliwości zmian pozycji w ciągu dnia roboczego. Statystyki te pozwalają obserwować zachowanie użytkownika na linii czasu, dzięki czemu można zmienić ustawienia, aby dostosować je do preferencji dotyczących zmiany postawy dla optymalnego samopoczucia. Nieźle, prawda?

Krzesła konferencyjne i biurowe Langford

Tutaj pojawiły się dwie propozycje, krzesło bardziej kawiarniane lub do jadalni z otwartym stelażem i krzesło obrotowe na kołach. Oba modele dostępne są w dwóch kolorach, szarym i żółtym.

Krzesło Langfford na kółkach to stylowy i minimalistyczny design, który sprawdzi się w wielu miejscach. Miękkie siedzisko obite trwałym materiałem (do 50000Md) sprawia, że wygodnie jest siedzieć na krześle przez długie godziny. Koła zapewniają mobilność, a jeśli jest obawa o zniszczenia podłogi polecamy podkładki.. Podłokietniki zapewniają doskonałe podparcie przedramion, a to poprawia pozycję użytkownika.

 

Krzesło Langford na stelażu typu krzyżak stanowi doskonały wybór do każdego nowoczesnego biura, stołówki, pokoju spotkań. W tej wersji, podobnie jak w krześle obrotowym, miękka poduszka to dodatkowy komfort siedzenia podczas długich narad.

Krzesło nadaje się do sztaplowania, co jest dodatkowym autem podczas sprzątania. Pomaga także oszczędzać przestrzeń. Langford to doskonałe połączenie trwałej konstrukcji i atrakcyjnego designu. To krzesło idealnie łączy funkcjonalność i stylowy wygląd

Krzesło biurowe obrotowe
Krzesło konferencyjne zestaw mebli konferencyjnych