PowerCube to niewielkie akcesoria do użytku w biurze i domu. Niepozorna kostka ułatwi dostęp do kontaktu i zaoszczędzi stresu. W ofercie sklepu w ostatnim czasie pojawiło się kilka ciekawych produktów min. PowerCube Original, PowerCube Extended, PowerCube Original USB, PowerBar, PowerBank, audioCube Portable, AudioCube, PowerStrip Modular. Same nazwy niewiele mówią? W dalszej części artykułu przedstawimy każdy produkt.

PowerCube Original

PowerCube original to innowacyjny mediaport lub, jak kto woli rozgałęźnik. To doskonały sposób na pozbycie się plątaniny kabli, kiedy brakuje nam wolnych gniazd i dokładamy kolejny przedłużacze. Kostka PowerCube pozwala również uniknąć sytuacji w których mamy wolne gniazdo, ale nie mamy do niego dostepu, ponieważ blokowane jest przez inne wtyczki. PowerCube Original można układać jak klocki, dostosowując ilość gniazd do własnych potrzeb. Dzięki temu, że PowerCube jest w kształcie sześcianu, unikamy blokowania gniazd, koniec z kombinacjami i przepinaniem wtyczek. Urządzenie jest kompatybilne ze wszystkimi akcesoriami PowerCube. Bogatszą wersją jest PowerCube Original USB, w prawdzie jedno gniazdo poświęcamy wtedy na rzecz 2xUSB, ale nie jest problemem dokupienie jeszcze jednego sześcianu, w tym momencie zaczynamy już zabawę i wykorzystujemy potencjał PowerCube.

PowerCube Original USB Extended

PowerCube Extended

Obok klasycznej kostki pojawia się listwa lub jeśli ktoś woli określenie przedłużacz, w formie sześcianu. Liczba gniazd to 5, podobnie jak w PowerCube Original. Plusem jest z pewnością niewielka ilość jaką Cube zajmuje (porównując do standardowej listwy, nawet na 5 gniazd).  Dostępne długości przewodów to 1,5 i 3 metry, posiada zabezpieczenie przed dziećmi, co dla młodych rodziców może mieć ogromne znaczenie. PowerCube Extended posiada unikalny system dokowania, pozwalający na umocowanie PowerCube na biurku lub pod nim, a ładowanie notebooka czy smartfona bezpośrednio na biurku.

Listwa zasilająca PowerBar USB

W porównaniu do standardowej, listwa PowerBar USB (dostępna jest również listwa bez gniazd USB) jest bardzo cienka. Posiada 2 wejścia płaskie dla klasycznej wtyczki i dwa wejścia USB, podobnie jak Extended wyposażona w zabezpieczenie przez dziećmi. Porty USB ładują szybciej niż  przy podłączeniu do notebooka czy komputera. Listwa posiada w komplecie stojak mocujący.

AudioCube Portable 3902/EUACPT - przenośny głośnik

Coś dla wielbicieli wycieczek i ruchu. AudioCube Portable to innowacyjny głośnik, w zasadzie Cube, z czterema głośnikami. Z przenośnym głośnikiem AudioCube imprezy plenerowe rozkręcisz bardzo sprawnie. Ta niewielkich rozmiarów kostka oferuje dźwięk bardzo dobrej jakości, a to ze względu na dobry bass. Bardzo często aspektem pomijanym przy projektowaniu i produkcji głośników jest dolny zakres widma akustycznego. Twórcy AudioCube o tym nie zapomnieli. Warto wspomnieć, że AudioCube posiada zintegrowany układ zasilania, a dzięki temu nie potrzebujemy dodatkowego źródła zasilania. Chyba najbardziej rozpoznawalną firmą w kwestii głośników tego typu będzie JBL i ich bezprzewodowy głośnik bluetooth Xtreme – AudioCubenie wypadnie przy nim gorzej. Czas pracy do 12h i czas ładowania 3 h wygląda całkiem przyzwoicie. AudioCUbe posiada wbudowane gniazdo IEC, a to umożliwia podłączenie uniwersalnego kabla IEC, a dzięki temu niepotrzebne są zewnętrzne zasilacze. Dodatkowo Cube posiada wyjścia audio AUX 3,5mm (mini-jack) moc wyjściową 30W, jego wymiary to tylko 11x11x11 cm!