Narady, zebrania, konferencje, szkolenia, omawianie zrealizowanych planów to zadania które ciężko będzie omówić bez odpowiedniego przedstawienia graficznego. Możesz mieć dość wykresów i słupków, ale graficzne przedstawienie omawianych tematów często okazuje się koniecznością. W naszej ofercie znajdziesz tablice suchościeralne, szklane, akcesoria do prezentacji, które ułatwią pracę.  Zespołowa burza mózgów czy mapa myśli nie powstanie bez odpowiednich akcesoriów!

Tablica szklana do prezentacji AJ Produkty

Tablice suchościeralne i akcesoria

Prezentację można przygotować w PowerPoint albo skorzystać z narzędzi takich jak Prezi, podłączyć rzutnik lub inny projektor i gotowe! Można opowiadać, pokazywać i wszyscy ( a przynajmniej większość – miejmy nadzieję ) będą wiedzieli o czym mówisz. Ze szkoleniem lub spotkaniem na którym opracowujesz strategię z zespołem, rozwiązujesz case tak łatwo już nie będzie. Potrzebna jest przestrzeń, powierzchnia do pisania/rysowania i akcesoria. Ołówkiem ciężko będzie pisać po tablicy suchościeralnej. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będą markery lub flamastry do tablic suchościeralnych. Kupić je można jako pojedyncze sztuki lub w zestawach, zazwyczaj dostępne w kilku kolorach. Konieczne jest również zaopatrzenie w środek czyszczący, o ile tablice łatwo jest wyczyścić gąbką to od czasu do czasu warto potraktować ją sprayem do tego przeznaczonym.  Gąbkę, markery oraz spray można kupić w zestawie, do gąbek można kupić wymienne wkłady.

Planery, kalendarze, harmonogramy

Planery, kalendarze i harmonogramy mogą być również w wersji tablic, a żeby ułatwić prace i obmyślanie kolejnych kroków pojawiły się magnetyczne zestawy do planowania. Zestaw do planowania najczęściej zawiera magnesy z dniami tygodnia, miesiącami, datami, strzałki, magnetyczne taśmy do tworzenia linii i wierszy, a także markery. Spotkać można również arkusze magnetyczne, w różnych kolorach, które umożliwiają wycinanie własnych symboli i kształtów do urozmaicenia prezentacji.

Flipcharty, statywy na bloki

Tablicy wiszącej na ścianie raczej ze sobą nie zabierzemy, a z całą pewnością taki transport sprawi wiele problemów. Dlatego warto skorzystać z mobilnych tablic suchościeralnych lub flipchartów. Flipcharty oprócz tego, że można łatwo przetransportować posiadają powierzchnię magnetyczną na której można pisać, używać magnesów, a także wyposażone są w uchwyt do bloków.

Tablice szklane

Tablice oferowane przez sklep wykonane są z hartowanego szkła optycznego, co daje idealnie gładką powierzchnię do pisania. Dostępne są tablice szklane do montażu na ścianie, a także tablice mobilne. Zdecydowanym atutem tablic szklanych jest ogromny wybór kolorów, nie musimy ograniczać się do białego, można wybrać kolor czarny lub granatowy, a do tego biały flamaster.

Są bardziej wymagające jeśli chodzi o wybór akcesoriów min. Magnesów, ale prezentują się bardzo elegancko. Najlepszym wyborem będzie magnes neodymowy. Dzięki zwiększonej sile przyciągania, magnesy neodymowe idealnie nadają się również do tablic szklanych. Silny okrągły magnes neodymowy na tablice szklane prezentuje się elegancko i nowocześnie na każdej powierzchni i w każdym miejscu: biura, muzea, agencje reklamowe, dom, szkoła. Magnesy do tablic szklanych mogą być też używane do zwykłych tablic suchościeralnych magnetycznych.

Magnesy i akcesoria magnetyczne charakteryzują się ogromną wszechstronnością. Najpopularniejsze są zwykłe magnesy ferrytowe, czyli ceramiczne, które wykazują standardową siłę przyciągania. Coraz częściej spotyka się również magnesy neodymowe, zawierające w głównej mierze neodym, żelazo i bor (NdFeB). Kolorowe magnesy neodymowe są bardzo silne - nawet dziesięciokrotnie bardziej niż zwykłe magnesy ferrytowe. Ta cecha sprawia, że oprócz zastosowań biurowych (mocowanie kartek i plansz na tablicach magnetycznych, umieszczanie reklam), są niezbędne również w przemyśle mechanicznym, elektronicznym i wiele innych.

W naszej ofercie znaleźć można zestaw akcesoriów do szklanych tablic.

Domowe planowanie

Jest kilka drobnych akcesoriów które mogą znaleźć zastosowanie w domu. W części mieszkań jest możliwość pomalowania całej ściany, farbą tablicową przystosowaną do pisania, ułatwia to zostawianie krótkich notatek mieszkańcom. W przypadku kiedy  nie masz możliwości pomalować ściany wybierz prostsze rozwiązanie jakim jest mała tabliczka samoprzylepna w rozm. A5, w zestawie znajdziesz pisak i uchwyt na pisak. Można również pokusić się o ramkę magnetyczną (rozm. A4 lub A3).

Panel maskujący Modulus 1300x500 mm

Estetyczny panel do biurek z serii Modulus z kanałem kablowym umożliwiającym dyskretne przechowywanie przewodów lub rozgałęziaczy.Do biurek z serii ModulusZapewnia dyskrecjęZ kanałem kablowymUzupełnij swoje biurko z serii Modulus o estetyczny panel pozwalający przearanżować jego wygląd. Panel...

172,20 zł
netto: 140,00 zł

Tablica szklana 1000x2000mm

  • Zaokrąglone narożniki
  • Piękne kolory
  • Funkcja magnetyczna, wysoki połysk
1646,97 zł
netto: 1339,00 zł

Szklana tablica suchościeralna, 1000x1500 mm, biały

Tablice do pisania z funkcją magnetyczną. Powierzchnia o wysokim połysku wykonana z kolorowego szkła optycznego. Tablice nie posiadają ram i dostarczane są z elementami do dyskretnego montażu na ścianie (wyłącznie montaż poziomy). Tablice szklane wymagają silnych magnesów, patrz akcesoria....

1351,77 zł
netto: 1099,00 zł