Stoły konferencyjne to jedna z najpopularniejszych kategorii produktowych w naszym sklepie. Często proszą także Państwo nas o polecenie konkretnych stołów do salek konferencyjnych. Dlatego, aby ułatwić Państwu decyzje zakupowe, przygotowaliśmy ranking najpopularniejszych stołów konferencyjnych na naszej platformie zakupowej, prezentując ich najważniejsze cechy i atuty.

1. Stół konferencyjny NOMAD

Stół konferencyjny NOMAD

Pierwszy pod względem popularności wśród klientów sklepu mebledobiura.pl stół konferencyjny.  Charakteryzuje go znakomity współczynnik jakości do ceny i prawdopodobnie to czyni ten stół bestsellerem. Design w stylu skandynawskim, oparty na kontraście czerni i bieli. Wyposażony jest w dwuczęściowy, prostokątny blat z laminatu, osadzony na podstawie z litego drewna. Wysokość stołu konferencyjnego Nomad wynosi 740 mm. Gdy w spotkaniu przy nim bierze udział 8 osób, dostępna powierzchnia dla każdej z nich wynosi 60 x 60 cm.

WYGODA WYGLĄD I WYKONANIE STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI NAJWIĘKSZA ZALETA
Cztery gwiazdki - wygoda użytkowania stołu konferencyjnego NOMAD Pięć gwiazdek - wygląd i wykonanie - stół konferencyjny NOMAD Pięć gwiazdek - stosunek jakości do ceny - stół NOMAD Znakomity stosunek jakości do ceny.

 

2. Stół konferencyjny AVERY

Stół konferencyjny AVERY

Drugi z najchętniej kupowanych stołów z oferty AJ Produkty to model Avery. Klientów z pewnością przyciąga jego nowoczesny styl, a także oryginalny blat o kształcie łódki. Walory estetyczne stołu podnoszą opływowe podstawy w kształcie filarów. Wpływają one także pozytywnie na komfort pracy przy stole, pozostawiając więcej swobody nogom osób siedzących przy nim, w przeciwieństwie do stołów, które posiadają tradycyjnie rozlokowane na obrzeżach blatu nogi. Stół wykonano z trwałych elementów, w przypadku podstawy jest to stal, natomiast blat tworzą dwie efektowne wizualnie płyty z laminatu imitującego drewno. Wygodę osób pracujących przy stole podnoszą jego wymiary. Wysokość stołu wynosi 750 mm, a każdy z uczestników spotkania dysponuje przestrzenią ok. 80 x 60 cm. Avery ma możliwość rozbudowy o dostawkę, która w łatwy sposób powiększy jego długość o 800 mm.

WYGODA WYGLĄD I WYKONANIE STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI NAJWIĘKSZA ZALETA
Wygoda - stół konferencyjny Avery - mebledobiura.pl Pięć gwiazdek - wygląd i wykonanie - stół konferencyjny AVERY Pięć gwiazdek - stosunek jakości do ceny - stół konferencyjny AVERY Funkcjonalność, wygoda i design.

 

3. Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości

Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości

Wygląd tego stołu konferencyjnego to połączenie skandynawskiego stylu i nowoczesnej technologii. Producent firma AJ Produkty oferuje ten stół w kilku wariantach kolorystycznych, które pozwolą wpasować go do niemal każdego wnętrza. Ogromnym atutem stołu jest wygodna elektryczna regulacja jego wysokości. Minimalna wysokość mebla może wynosić 640 mm, a maksymalna ograniczona jest do 1290 mm. Jest to jednak wymiar, który pozwala na swobodną pracę przy stole w pozycji stojącej.

WYGODA WYGLĄD I WYKONANIE STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI NAJWIĘKSZA ZALETA
Wygoda - stół konferencyjny Modulus z regulacją wysokości - mebledobiura.pl Pięć gwiazdek - wygląd i wykonanie - stół konferencyjny Modulus z regulacją wysokości Pięć gwiazdek - stosunek jakości do ceny - stół konferencyjny Modulus z regulacją wysokości Wygoda i ergonomia pracy, design.

 

4. Stół konferencyjny EMILY

Stół Emily to jedyny składany stół wśród rekomendowanych przez nas produktów w tym artykule. Może być wyposażony w owalny lub prostokątny, elegancki blat dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Podstawa stołu została oparta na ramie w kształcie litery T, a jej konstrukcja umożliwia złożenie stołu i jego swobodny transport. Takie rozwiązanie dodatkowo ułatwia przechowywanie stołu, który w złożonej postaci zajmuje znacznie mniej przestrzeni. Minusem jest konstrukcja ramy, która może być przeszkodą dla stóp osób siedzących przy stole.

WYGODA WYGLĄD I WYKONANIE STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI NAJWIĘKSZA ZALETA
Wygoda - stół konferencyjny Emily składany - mebledobiura.pl Pięć gwiazdek - wygląd i wykonanie - stół konferencyjny Emily składany Pięć gwiazdek - stosunek jakości do ceny - stół konferencyjny Modulus z regulacją wysokości Możliwość składania,  wygodnego transportu i przechowywania.

 

Obejrzyj wideo prezentujące stoły konferencyjne z naszego rankingu:

 

ZESTAWIENIE PORÓWNAWCZE

MODEL STOŁU WYGODA WYGLĄD I WYKONANIE STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI NAJWIĘKSZA ZALETA

Stół konferencyjny NOMAD

Stół konferencyjny NOMAD - mebledobiura.pl

Wygoda - stół konferencyjny Emily składany - mebledobiura.pl Pięć gwiazdek - wygląd i wykonanie - stół konferencyjny Nomad Pięć gwiazdek - stosunek jakości do ceny - stół konferencyjny NOMAD Znakomity stosunek jakości do ceny.

Stół konferencyjny AVERY

Stół konferencyjny AVERY- mebledobiura.pl

Wygoda - stół konferencyjny AVERY - mebledobiura.pl Pięć gwiazdek - wygląd i wykonanie - stół konferencyjny AVERY Pięć gwiazdek - stosunek jakości do ceny - stół konferencyjny AVERY Funkcjonalność, wygoda i design.

Stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości

Stół konferencyjny MODULUS - mebledobiura.pl

Wygoda - stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości - mebledobiura.pl Pięć gwiazdek - wygląd i wykonanie - stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości Pięć gwiazdek - stosunek jakości do ceny - stół konferencyjny MODULUS z regulacją wysokości Wygoda i ergonomia pracy, design.

Stół konferencyjny EMILY składany

Stół konferencyjny EMILY składany

Wygoda - stół konferencyjny EMILY składany - mebledobiura.pl Pięć gwiazdek - wygląd i wykonanie - stół konferencyjny EMILY składany Pięć gwiazdek - stosunek jakości do ceny - stół konferencyjny EMILY składany Możliwość składania,  wygodnego transportu i przechowywania.