Seria mebli do biura Flexus (biurka, szafy, regały i dodatki)

Seria mebli biurowych Flexus to proste i niedrogie meble wykonane z laminatu, cała seria dostępna jest w 3 kolorach, białym, srebrnym i buk. W serii Flexus dostępne są biurka stacjonarne, biurko z elektryczną regulacją wysokości , szafy biurowe z drzwiami otwieranymi tradycyjnie i szafy z drzwiami przesuwnymi, regały w trzech wysokościach, do których można dokupić drzwi, kontenerki do biurek oraz ogromną ilość akcesoriów do przechowywania, min. wkłady do regałów i wkłady z szufladami.

Biurka stacjonarne i biurka z regulacją wysokości – seria Flexus

Wybór biurek do biura firmowego czy domowego jest dość duży, a przy tym ceny są bardzo przyjemne. Wybierać można pomiędzy klasycznymi biurkami z przepustami kablowymi z blatem prostym lub blatem narożnym z możliwością dokupienia dostawki oraz biurkami z regulacją wysokości, gdzie kształtów blatów jest więcej, a co za tym idzie większy wybór. W każdym blacie bez względu na długość i kształt pozostaje przepust kablowy, a co wyboru jest blat prosty, blat z wcięciem, biurko z blatem narożnym (prawy lub lewy).

 

 

 

 

Biurko biurowe narożne Flexus szare

Biurka proste występują w kilku rozmiarach, długości blatów do 1200mm do 1800 mm, niestety nie dla wszystkich modeli. Wysokość to 720mm, a każde biurko posiada panel frontowy.

Biurka z regulacją wysokości to zakres od 700mm do 1170mm, a prędkośc unoszenia 4mm/ sek dla biurek ergonomicznych narożnych i 2,5mm/sek dla biurek z blatem prostym.

 

 

 

Biurko z elektryczną regulacją wysokości białe
Biurko proste Flexus z regulacją wysokości szare

 

 

Biurka z elektryczną regulacją wysokości i blatem z wcięciem to zdecydowanie nasz bestseller! Jak zachęcić do sprawdzenia, a może zakupu? Słuchaj swojego ciała i dostosuj wysokość biurka jedynie za naciśnięciem przycisku. Jeden przycisk! Tyle mówi się o ergonomii w pracy (sami mamy już kilka artykułów na ten temat napisanych) warto więc sprawdzić czy to faktycznie działa. Biurko posiada mocny silnik elektryczny zapewniający równomierną regulację wysokości. Biurko w kształcie fali umożliwia dokładne przysunięcie się do blatu w trakcie pracy. Zapewnia bardziej ergonomiczną pozycję oraz podparcie dla rąk i nadgarstków. Blat w kształcie fali umożliwia również umieszczenie komputera po prawej lub w lewej stronie stanowiska pracy bez konieczności siedzenia po przekątnej,. Blat wykonany z laminatu zapewniającego gładką, odporną na zadrapania powierzchnię, łatwą w utrzymaniu w czystości (więcej o pielęgnacji TUTAJ). Przepusty kablowe zapobiegają tworzeniu się bałaganu. Rama w kształcie litery T wykonana ze stali malowanej proszkowo na szaro. Rama nie posiada sprzężenia krzyżowego, dzięki czemu zapewnia dużo miejsca na nogi pod blatem, bez utraty stabilności. Dzięki regulowanym stópkom, biurko jest stabilne nawet na nierównych powierzchniach. Maksymalne obciążenie do 100 kg równomiernie rozłożone, a więc mamy solidny sprzęt!

Szafy biurowe i archiwizacyjne z serii Flexus

Szafy Flexus to wybór dobry, kiedy zależy Ci na funkcji zamykania, szafy posiadają zamek, co uniemożliwi niepożądanym osobom dostęp do rzeczy przechowywanych. Szafy jak cała seria występują w trzech kolorach, a materiał z jakiego są wykonane to laminat. Szafy biurowe z drzwiami przesuwnymi to wymiary 925mm oraz 1325mm (jeśli szukasz wyższej polecamy meble metalowe, wyglądają bardzo elegancko KLIK). Szafy z drzwiami otwieranymi tradycyjnie – nie posiadają zamków, a proponowane wysokości to 925mm do 1725mm.

 

 

Szafa biurowa z drzwiami przesuwnymi

 

Regały z tej serii to podobnie jak szafy trzy wysokości 925mm, 1325mm oraz 1725mm, trzy kolory, materiał laminat. Przy każdej z wysokości do dyspozycji są kolejno 2, 3 i 4 poziomy przechowywania, nośność jednej półki to 35kg, a głębokość wewn. regału to 410mm . Dzięki nim uzyskasz mnóstwo miejsca do przechowywania. Każda półka mieści około 12 segregatorów A4.

Kontenerki Flexus – niezbędnik przy biurku

Kolejna pozycja w serii mebli biurowych Flexus to kontenerki i małe szafki kartotekowe lub szafki boczne. Z całą pewnością wygodne w użytkowaniu ze względu na wysokość, sposób otwierania, oszczędność miejsca i możliwość zamknięcia na klucz. Można śmiało nazwać je biurowymi niezbędnikami.

 

Kontenerki w tej serii dostępne są w dwóch modelach, a jeden z nich w dwóch głębokościach. Pierwszy kontenerek jest niższy, mieści się pod blat biurka, kolorystyka standardowa, 3 szuflady z centralnym zamkiem, zamykane na kluczyk, pokryty laminatem ze wszystkich stron, więc nie ma problemu z ustawieniem w dowolnym miejscu. Drugi kontenerek może być wykorzystany jako dostawka, a to dzięki wysokości 720mm czyli tyle, ile mierzy biurko. W tym modelu mamy 4 szuflady, pełne ścianki, więc nic z nich nie wypadnie, pierwsza, górna szuflada o wysokości 90mm, dwie kolejne 105mm i dolna, najgłębsza 265mm. Oprócz szuflad kontenerek zawiera ramę na skoroszyty.

Jakie mamy opcje i modyfikacje w serii Flexus?

Flexus to możliwość „modyfikacji”, kiedy więc brakuje półek, lub potrzebna jest szuflada w regale, wystarczy dokupić praktyczny wkład. Wkłady mamy trzy, pierwszy to 6 półeczek, drugi 3 szerokie szuflady, a trzeci, wąskie szuflady w ilości trzech. Taki zestaw daje kilka ciekawych rozwiązań i sprawi, że możliwości przechowywania jest naprawdę dużo.

 

Na co się zdecydujesz?

Wszystkie produkty znajdziesz na stronie www.mebledobiura.pl