Stół to mebel przy którym zazwyczaj zasiada wiele osób. W domowym zaciszu ma za zadanie zbierać członków rodziny przy wspólnym posiłku. W przestrzeni biurowej jest miejscem dyskusji, planowania, podejmowania ważnych decyzji. Skoro jest tak ważnym elementem wystoroju, powinien być solidny. W naszej ofercie znaleźć można kilka róźnych modeli.

Stół konferencyjny mebledobiura.pl

Stół konferencyjny Nomad

W ostatnim czasie najczęściej wybierany z naszej oferty w kategorii stołów konferencyjnych. Dlaczego? Bo to połączenie przystępnej ceny, estetycznego wyglądu i jakości, kolory czarny i biały są uniwersalnym połączeniem, pasować będą do każdego wnętrza. Stabilna konstrukcja i blat o wymiarach 120x240 cm to powierzchnia przy której spotkać się może 8 osób. Kolejnym atutem jest materiał z jakiego wykonany jest stół, lite drewno sosnowe. W tej cenie ciężko będzie znaleźć lepszy produkt. Drewno sosnowe nie jest oczywiście materiałym wybitnie wytrzymałym, jeśli komuś zależy na meblach drewnianych, ale w niewygórowanej cenie to będzie to dobry wybór. Do szczególnie wartych uwagi właściwości drewna sosnowego zaliczają się także jego antystatyczność oraz higroskopijność. Pomimo mniejszej trwałości drewno sosnowe posiada wiele zalet. Pierwsza cecha wiąże się z niekumulowaniem kurzu. To bardzo istotne dla alergików. Z kolei higroskopijność polega na wchłanianiu, a następnie oddawaniu wilgoci. Dzięki temu wilgotność drewna oraz pomieszczenia, w którym znajdują się meble sosnowe, jest stale zachowana.

 

Stół konferencyjny Modulus

Prosty skandynawski design w dwóch odsłonach, stabilne 4 nogi, druga opcja to rama z regulacją wysokości (rama  wkształcie litery T, w tej opcji dostepne sa również biurka!). Stół konferencyjny MODULUS wykonany jest z trwałego i łatwego w czyszczeniu laminatu. Regulacja wysokości blatu jest niesamowicie prosta, można ją zmienić jednym naciśnięciem przycisku i przejść z siedzącej pozycji pracy na stojącą. Stół konferencyjny o nowoczesnym designie jest przy tym niezwykle uniwersalny – będzie pasował zarówno do małego biura, jak i dużej przestrzeni typu open space.

Stół konferencyjny z regulacją wysokości Modulus

Flexus to nie tylko biurka!

Serię mebli Flexus przedstawialiśmy w poprzednim artykule >> KLIK. Seria Flexus to nie tylko biurka z regulacją wysokości, to także eleganckie stoły konferencyjne, idealnie pasujące do każdego biura. Blat stołu konferencyjnego wykonany jest z laminatu, podobnie jak w biurkach i trzeba przyznać, że jest to świetne rozwiązanie. Laminat zastosowany w meblech Flexus jest wyjątkowo trwały co sprawdza się w meblach konferencyjnych, które powinny być wytrzymałe, trwałe i odporne na uszkodzenia wynikające z codziennego użytkowania. Blat z laminatu dostepny jest w 3 kolorach, charakterystycznych dla serii Flexus : biały, szary i buk. Buk to klasyka, biały i szary wyglądają bardzo elegancko i nowocześnie. Kolor biały zdecydowanie kojarzy się z minimalizmem. Blat z laminatu zamocowany jest na chromowanych, elegancko wyglądających nogach, o podstawie z koła. Kształt blatu stołu Flexus sprzyja interakcji uczestników konferencji i gwarantuje dobre miejsce na kreatywne spotkania. Stół można łatwo rozbudować, wykorzystując stoły dodatkowe/dostawki. Każdy moduł posiada własną podstawę w kształcie filaru, co zapewnia maksimum stabilności.

 

 

Stoły konferencyjne - Flexus