Wózki biurowe mają ułatwić przede wszystkim transport dokumentów, dzięki wózkom na dokumenty pracownicy nie obciążają pleców, a przenoszenie druczków nie sprawia większych trudności. Dobrze dobrany wózek ułatwi segregację dokumentów i akt.

Uniwersalne wózki biurowe, które ułatwią pracę w biurze i archiwum

Odpowiednio dobrany wózek to porządek w przewożonych rzeczach, łatwość manewrowania, funkcjonalność i estetyczne wykonanie. Wózki kartotekowe natomiast pomagają gromadzić dokumenty, jednocześnie ułatwiając ich segregację i odnalezienie, dzięki możliwości indeksowania. Z pewnością dużą trudność w przenoszeniu sprawiają segregatory, zwłaszcza gdy są już pełne. Do tego zadania idealny będzie wózek na dokumenty i segregatory Brisk, z górną półką poziomą, dwie pozostałe półki zamocowane są pod kątem, dzięki czemu można mieć pewność, że segregatory nie spadną. Na wózku zmieszczą się maks. 24 segregatory. Samonastawne koła ułatwiają manewrowanie, dzięki czemu wózek sprawdzi się nawet w biurach, gdzie przestrzeń jest ograniczona, a wózkiem trzeba sprawnie operować.

Do transportu segregatorów, ale przede wszystkim poczty i „luźno” przechowywanych dokumentów dobrym wyborem będzie wózek pocztowy Clip, z dwoma koszami. Głęboki koszyk umieszczony jest na górze, mniejszy i płytszy na dole, listy, segregatory, aktówki, dokumenty luźno przechowywane, mniejsze paczki, wszystko bez problemu przewieźć można w wózku. Wyposażony w 4 samonastawne koła sprawdzi się również w magazynie, przy kompletowaniu zamówień.

Na schody, trójkołowy wózek schodowy!

Brak windy nie będzie już problemem. Oczywiście przeniesienie rzeczy do windy i tylko jeden kurs w dół lub górę jest lepszym rozwiązaniem, ale nie wszędzie takie rozwiązanie będzie dostępne. W takich miejscach ratować się można wózkiem schodowym, trójkołowym. Wózki wyposażone są w 6 kółek, po 3 na stronę – dziwne? Absolutnie nie! Bardzo praktyczne, takie rozwiązanie pozwala na wtoczenie wózka po stopniach, unikamy blokowania między stopniami i charakterystyczneo przeskakiwania po stopniach, zwłaszcza jeśli kółka w standardowym wózku są małe. Rozwiązanie z trzema kołami pozwala na płynne prowadzenie wózka po schodach, kiedy koło dojeżdża do kolejnego stopnia, stelaż na którym zamocowane są koła obraca się, układa w przestrzeni między kołami. Pod wpływem docisku ciężar przenosi się na koło ustawione na górze i wózek wspina się na kolejny stopień. W naszej ofercie dostępne są dwie propozycje. Wózek trójkołowy z aluminium, lekki, ale tez wytrzymały, maksymalne obciążenie wózka to 150kg. Koła wykonane są z pełnej gumy, osadzone na kulkowych łożyskach, solidna konstrukcja pozwoli na płynny i równomierny transport po schodach.

Druga opcja to składany wózek schodowy o maksymalnym obciążeniu do 200 kg. Większe obciążenie więc wózek musi mieć solidniejszą konstrukcję. Wykonany ze stali, z dodatkowym wzmocnieniem pod platformą transportową. Koła wykonane z pełnej gumy poradzą sobie z jazda po stopniach o wysokości 150-200mm.  Rama wykonana ze stalowych rur, wykończona jest malowaniem proszkowym, niestety dostępny tylko jeden kolor.

Wózki biurowe platformowe

Wózki platformowe na schodach sobie nie poradzą, ale tam gdzie transport odbywa się na jednym poziomie lub mamy dostęp do windy, możemy działać z takim środkiem transportu. Ciekawym rozwiązaniem jakie oferuje sklep mebledobiura.pl jest Uniwersalny wózek transportowy. To urządzenie spełniające funkcję taczki transportowej oraz wózka platformowego.

https://www.mebledobiura.pl/produkt/uniwersalny-wozek-transportowy-2

Wózek wyposażony jest w dwa komplety kół, 2 duże koła pneumatyczne oraz 2 małe, samonastawne, z pełnej gumy, które idealnie sprawdzają się w manewrowaniu wózkiem. Aluminiowa konstrukcja sprawia, że wózek jest lekki,ale wytrzymały. W pozycji rozłożonej maksymalny udźwig to aż 250 kg, w wersji złożonej, udźwig dla taczki to 200 kg. Przy dwóch funkcjach koszt rzędu 680,00 zł wydaje się być dość niski. Propozycja z pewnością warta rozważenia.

Najtańszym i najprostszym wyborem będzie Stabilny składany wózek transportowy o maksymalnym udźwigu 150 kg. Stalowy, pomalowany na biało, wyposażony w dwa rodzaje kół, stałe i samonastawne, można powiedzieć, że standardowe połączenie w tego typu „pojazdach”. Za kwotę 230,00 zł można znacznie ułatwić sobie życie. Wózek sprawdzi się na małym magazynie, biurze, archiwum.

Bez wózka można, ale po co?

Wózki i taczki biurowe czy magazynowe (jak zwał, tak zwał) może nie są absolutnym Must Have w firmach, ale z pewnością mogą ułatwić codzienne funkcjonowanie. Obok wózków na dokumenty, kartony itp. ciekawym rozwiązaniem są wózki do transportu składanych stołów i krzeseł. Na salę konferencyjną, halę widowiskową, na szkolne apele i zebrania polecamy zestaw 30 krzeseł Renfrew i wózek do ich sprawnego transportu. Z kolei wózek do przewożenia stołów znajdziecie tutaj.

Wózek z półkami MOVE, 3 półki, 850x480x1020 mm

Wózek z półkami, który ułatwia transport w miejscu pracy. Wózek jest trwały i nadaje się do użytkowania w trudnych środowiskach. Dwa z czterech kół wyposażono w hamulce. Uprość transport w miejscu pracy dzięki praktycznemu i trwałemu wózkowi z półkami. Wózek jest łatwy w transporcie i może...

724,47 zł
netto: 589,00 zł

Składany wózek platformowy Rocket

Składany wózek platformowy Rocket. Wygodny składany wózek platformowy z uchwytem z regulowaną wysokością. Obciążenie 150 kgSkładanyRegulowany uchwytPraktyczny wózek platformowy do przesuwania lekkich ładunków w magazynach, warsztatach, fabrykach i wielu innych miejscach. Wózek...

429,27 zł
netto: 349,00 zł

Wózek do transportu stołów, maks. 12 stołów, 1250x680x1240 mm

Wygodny wózek do transportu stołów składanych. Usprawnij przewóz i przechowywanie stołów dzięki łatwemu w manewrowaniu wózkowi. Produkt mieści maks. 12 stołów. Sprawdzi się podczas targów, konferencji, wystaw i wielu innych imprez na których potrzebne będzie ustawienie stołów, a następnie ich...

1105,77 zł
netto: 899,00 zł

Trójkołowy lekki wózek z aluminium

  • Plastikowe stopki
  • Wspina się po schodach
  • Koła skrętne na łożyskach kulkowych
736,77 zł
netto: 599,00 zł

Wózek schodowy

Wózek schodowy. Wózek do transportu ładunków po schodach ze stopniami o wysokości 150-200 mm. Wyposażony w koła z pełnej gumy, uchwyt oraz stałą i składaną platformę transportową.Maks. obciążenie 200 kgDo transportu po schodachKoła z pełnej gumyFunkcjonalny, specjalistyczny wózek do transportu...

675,27 zł
netto: 549,00 zł