Biurka z elektryczną regulacją, krzesła biurowe, maty ochronne i wejściowe, wszystko dla Twojego biura w najlepszych cenach.

Wyposażenie biura z ograniczonym budżetem - 3 sposoby na leasing mebli

 Niewiele firm na starcie może pozwolić sobie na wyposażenie biura, nie myśląc o ograniczeniach budżetowych. Myśląc o zakupie mebli do biura często trzeba wybierać pomiędzy jakością i nowoczesnością, a ceną i często produktami z niższej półki. Już od dłuższego czasu mówi się o komforcie i ergonomii pracy, a to przekłada się na wydajność i efektywność naszych działań. Pamiętać należy, że spora część osó została zmuszona do pracy zdalnej, przez panującą pandemię Covid-19. Domowe biuro powinno być równie dobrze wyposażone. Pierwszym skojarzeniem jakie przychodzi nam do głowy na hasło "leasing" jest nowiutki samochód. Mało kto wie, że leasing może okazać się świetnym rodzajem finansowania wyposażenia firmy, maszyn i urządzeń, sprzętu specjalistycznego, wyposażenia wnętrz oraz samochodu.

Krzesła tapicerowane - czyli jaki materiał wybrać i jak poradzić sobie z jest czyszczeniem!

Obicie mebli tapicerowanych czy pokrycie foteli biurowych powinno być przede wszystkim wytrzymałe i łatwe do wyczyszczenia. Bardzo często klienci zwracają również uwagę na certyfikację materiałów, np. pod kątem trudnopalności. Warto wybrać tkaniny, które będą łatwe do wyczyszczenia, a także odporne na środki czyszczące. Co więc wybrać? Jaki materiał sprawdzi się na krzesłach tapicerowanych?

Maty wejściowe i wycieraczki, czym się kierować przy wyborze odpowiedniego produktu?

Wielkimi krokami zbliża się sezon jesienno-zimowy i chociaż do tej pory jesień była dla nas łaskawa, to kolejne dni i tygodnie już takie być nie muszą. Co jest uciążliwe w tym okresie poza sezonem grypowym? Błoto i woda, które wnoszone są na obuwiu i odzieży do wnętrza budynków. Jest z problem zarówno dla Pań domu, jak i dla obsługi obiektów publicznych. Pierwszą linią obronną przed roznoszonym wszędzie błotem jest solidna mata wejściowa, która świetnie sprawdzi się np. na klatce schodowej.

Wózki transportowe do biura, czyli najskuteczniejsze sposoby transportu w firmie

Wózki biurowe mają ułatwić przede wszystkim transport dokumentów, ale nie tylko. Dokumenty to pierwsze o czym pomyslimy, natomiast mając już wózek na wyposażeniu, znajdziemy dla niego z pewnością inne zastosowanie. A może nie tyle nowe zastosowanie, co wykorzystamy np. do przewiezienia papieru pod drukarkę. Dzięki wózkom na dokumenty pracownicy nie obciążają pleców, a przenoszenie druczków nie sprawia większych trudności. Wybrać można jeden, uniwersalny wózek, który sprawdzi się do przewożenia segregatorów, akt, dokumentacji w teczkach lub kilka różnych. Spotkaliście się kiedyś z Panią (albo Panem) dostarczającym kanapki i inne przekąski do firm? Tak? A może to tylko widok, który koojarzy się ze sceną z amerykańskiego filmu? Jeśli znacie osobę lub firmę, która zajmuje się cateringiem w firmach, taki wózek z pewnością ułatwi zadanie. W ofercie sklepu mebledobiura.pl znaleźć można wózek półkowy, wózek stołowy, wózek z jedną lub kilkoma półkami, wózek schodowy oraz wiele innych modeli, które ułatwią funkcjonowanie w biurze. W zależności od potrzeb i zakresu wykorzystania nasze wózki wyposażone są w półki pełne, wykonane np. z plastiku lub siatkowane, wykonane ze stalowego drutu, odpowiednio uformowanego.

Sala konferencyjna, czyli zebrania i spotkania w czasie pandemii Covid-19

W zasadzie każda firma potrzebuje sali konferencyjnej, chcociaż w ostatnim czasie spotkania, narady i konferencje z firmowych pokoi przeniosły się do trybu online. Tutaj wiele programów umożliwiających prowadzenie wideoconferencji wiodło prym. Nie możemy jednak zapominac, że w pewnym momencie do firm będziemy mogli i chcieli wrócić. Juz dziś wiele osób kończy pracę w trybie HomeOffice i przenosi się do biur firmowych. Sala konferencyjna to miejsce, które może spełniać wiele różnych funkcji. Jakie meble biurowe wybrać, aby jak najefektywniej wykorzystać tę przestrzeń? 

Home Office, czyli praca w domu w czasie pandemii Covid-19

W czasie kiedy pandemia szaleje, a pracownicy, którzy mogli, zostali oddelegowani do pracy w trybie home office, warto by zadbali o swoją wygodę i komfort. Osoby, które do tej pory obowiązki służbowe i zadania realizowały w siedzibie firmy, raczej nie mają odpowiednich warunków do pracy w domu. Głównym powodem jest fakty, że do tej pory nie mieli potrzeby tworzenia domowego biura. Wszystkie potrzebne meble i narzędzia dostępne były w biurze firmowym. Przesiadając się na pracę w domu, okazuje się, że nie ma wygodnego krzesła biurowego, a stół jednak nie spełnia się jako biurko.

Jak poprawić komfort akustyczny w miejscu pracy

Czy kiedykolwiek podczas urządzania swojego miejsca pracy lub wybierania nowego mebla do biura brałeś/-aś pod uwagę komfort akustyczny? Twoja odpowiedź prawdopodobnie brzmi "nie", ale na szczęście nie masz powodów do zmartwienia. Z artykułu dowiesz się czym jest komfort akustyczny i w jaki sposób możesz go łatwo poprawić nie wydając przy tym fortuny na reanżarację pomieszczenia.

Jak podczas epidemii zadbać o higienę w miejscu pracy

Pracodawca powinien dbać o czystość i higienę w miejscu pracy nie tylko ze względu na obowiązujące przepisy i wiążącą się z nimi odpowiedzialność karną i finansową. Zaniedbanie podstawowych zasad higieny może bowiem skutkować pojawieniem w przedsiębiorstwie ogniska zachorowań, które w skrajnych przypadkach może skończyć się kwarantanną całego personelu i paraliżem firmy.

Jaki typ biura pasuje do twojej organizacji

W ostatnim czasie w obszarze projektowania przestrzeni biurowej coraz głośniej mówi się o koncepcji Activity Based Workplace, u podstawy której leży zasada desk-sharingu, czyli współdzielenia jednego stanowiska pracy przez większą liczbę pracowników. W praktyce okazuje się jednak, że - jak w przypadku każdego wyidealizowanego modelu - jej bezrefleksyjne wdrożenie nie zawsze kończy się sukcesem.

 

Seria mebli do biura Flexus (biurka, szafy, regały i dodatki)

Seria mebli biurowych Flexus to proste i niedrogie meble wykonane z laminatu, cała seria dostępna jest w 3 kolorach, białym, srebrnym i buk. W serii Flexus dostępne są biurka stacjonarne, biurko z elektryczną regulacją wysokości , szafy biurowe z drzwiami otwieranymi tradycyjnie i szafy z drzwiami przesuwnymi, regały w trzech wysokościach, do których można dokupić drzwi, kontenerki do biurek oraz ogromną ilość akcesoriów do przechowywania, min. wkłady do regałów i wkłady z szufladami.

 

Szatnie - rodzaje oraz jaką szafę najlepiej wybrać?

Szafa ubraniowa może być wykonana z laminatu, może być metalowa. Metal wcale nie musi oznaczać, że pomieszczenie będzie nudne. Szeroki wybór kolorów, ciekawe kształty sprawiają, że metalowe szafy nie muszą wyglądać standardowo czy nudno. Najważniejszych kryteria to rozmiar i materiały z jakich szafy będą wykonane, a wpływ na to będą miały branża i specyfika lokalu do którego szafy mają zostać zakupione.

 

Zalecenia rządu dla biur i zakładów pracy – koronawirus w Polsce

W związku z epidemią i rozprzestrzenianiem się koronawirusa (nowy koronawirus SARS-Cov-2 wywołuje chorobę o nazwie COVID-19) , Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym przygotowało zalecenia dla zakładów pracy. Główny nacisk kładzie się na dokładne mycie rąk. W tym trudnym czasie , pojawiły się jednak memy informujące o tym jak długo (30 sek, czyli zaśpiewać 2x refren Bajm „Biała armia” ) i w jaki sposób myć ręce. Spotkać można jednak wiele nieprawdziwych informacji, które dodatkowo potęgują strach i panikę jak to, że koronawirusem możemy zarazić się od zwierząt.

 

Ścianki biurowe, ścianki działowe do biura, ścianki mobilne i akustyczne

Największa zaleta ścianek działowych jest możliwość dzielenia dużych przestrzeni biurowych na mniejsze i indywidualne miejsca pracy. Przestrzeń, w której każdy ma odrobinę prywatności i możliwość skupienia się. Takie podział przestrzeni kojarzyć się może z korporacjami i wizerunkiem miejsc pracy w amerykańskich filmach. Na szczęście dzięki dostępnym kolorom, wzorom ,wielkościom istnieje możliwość stworzenia ciekawej aranżacji, nie wprowadzając wrażenia zamknięcia w labiryncie. W zależności od wybranych materiałów i rodzaju ścianki rozwiązanie może, ale wcale nie musi być drogie. Z pewnością tańsze, wygodniejsze i szybsze niż remont, który często po prostu nie jest możliwy.

 

Ogrodzenia tymczasowe - rodzaje i zastosowania

Przenośne ogrodzenia przeznaczone są do czasowego wydzielania fragmentów przestrzeni w celu ich zabezpieczenia oraz wyznaczania ciągów komunikacyjnych. Wykorzystuje się je przede wszystkim na placach budowy, podczas remontów dróg oraz w trakcie imprez masowych.

Od open space do activity based workplace

Zmiany pokoleniowe na rynku pracy (do gry wchodzi właśnie rocznik ‘95!) oraz permanentny niedobór odpowiednich kwalifikacji nie mogły pozostać niezauważone przez pracodawców. Ich rolą nie jest już dobieranie personelu pasującego do sztywnej kultury korporacyjnej, ale raczej dostosowywanie ram organizacyjnych firmy do nowych oczekiwań. Dotyczy to także na pozór prozaicznej kwestii, jaką jest organizacja przestrzeni biurowej w przedsiębiorstwie.

Certyfikacja powierzchni biurowych

Projektując lub wybierając biuro, które ma być przyjazne pracownikom oraz środowisku naturalnemu, warto skorzystać z opracowanych naukowo zestawów kryteriów zebranych w coraz popularniejszych programach certyfikujących: LEED, BREEAM, WELL oraz FITWELL.

Fotele biurowe marki Nowy Styl na Black Week

Black Friday to dzień, który już na stałe wpisał się w kalendarz użytkowników lubiących zakupy w sieci Internet. Sklep internetowy mebledobiura.pl wychodząc naprzeciw temu trendowi promocji na meble biurowe, wyselekcjonował dla swoich użytkowników najpopularniejsze i najchętniej polecane fotele biurowe polskiej marki Nowy Styl. Warto poznać opisane poniżej fotele, które w tym okresie promocyjnym można zakupić w atrakcyjnych cenach.

Ranking najpopularniejszych stołów konferencyjnych w 2019 roku

Stoły konferencyjne to jedna z najpopularniejszych kategorii produktowych w naszym sklepie. Często proszą także Państwo nas o polecenie konkretnych stołów do salek konferencyjnych. Dlatego, aby ułatwić Państwu decyzje zakupowe, przygotowaliśmy ranking najpopularniejszych stołów konferencyjnych na naszej platformie zakupowej, prezentując ich najważniejsze cechy i atuty.

Wycieraczki do domu i maty wejściowe

Wycieraczki do domu to zazwyczaj produkty w niewielkim rozmiarze, różnych wzorach i kolorach. Mogą stanowić element dekoracyjny. Wszystko zależy od tego na co się zdecydujesz. Możesz zaszaleć i kupić wycieraczkę w kształcie serca, pada do konsoli lub dyni, co będzie zabawną wizytówką każdego domu. Wybrać gotowy produkt lub jeśli jesteś cierpliwy, znaleźć firmę, która wykona Twój projekt. Wycieraczka w domu to niedoceniony element, a przecież pełni funkcję zabezpieczającą i ochronną podłogi.

Okres jesienno zimowy nie sprzyja utrzymaniu czystości w pomieszczeniach, naturalne jest, że wnosimy na obuwiu piach i błoto. Brud, wilgoć i inne zanieczyszczenia oddziałują na powierzchnie, a dobra wycieraczka zatrzyma brud. Oszacowano, że do skutecznego zatrzymania brudu przed wniesieniem go do budynku ( o tym w dalszej części artykułu). W domu raczej niewiele osób miałoby możliwość ułożyć 5 metrową matę.

 

Regulamin promocji - Jesienne Rabaty

Jesienna pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza, a deszcze i wichury nie nastrajają pozytywnie. Dlatego by poprawić Wam humor, ruszyliśmy w naszym sklepie z Jesiennymi Rabatami, które pomogą Wam wyposażyć atrakcyjnie biuro, firmę i jednocześnie pozwolą zaoszczędzić kilkaset złotych.

Jakie krzesła do sali konferencyjnej?

Wybór mebli nigdy nie jest prostym zadaniem i nie ma tutaj znaczenia czy to organizacja wyposażenia w domu czy w firmie. W przypadku biura ważny wybór to właściwe biurka, fotele, krzesła biurowe, stoły lub stół konferencyjny i krzesła konferencyjne. Od wyboru min. krzeseł, zależeć będzie wydajność pracy, ale przede wszystkim zdrowie i samopoczucie pracowników.

Przyjęcie właściwej, wygodnej pozycji nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Ważna jest wysokość krzesła, szerokość i głębokość siedziska.

Kreatywne spotkania, udane negocjacje tylko przy komfortowym stole konferencyjnym

Sale konferencyjne w małych przedsiębiorstwach, które zatrudniają do 50 pracowników, ze względów ekonomicznych i lokalowych muszą spełniać szereg funkcji. Z jednej strony stanowią miejsce spotkań szefów działów lub pracowników konkretnego działu, w czasie których opracowywane są strategie rozwoju i planowane przyszłe działania firmy. Z drugiej strony sala konferencyjna służy spotkaniom z partnerami biznesowymi i potencjalnymi klientami firmy. Przeczytaj jak właściwie dobrać stół konferencyjny, planując wyposażenie swojej sali konferencyjnej.

Tanie biurko komputerowe i nowoczesne biurko dla gracza

Żeby pracować dobrze, a przede wszystkim wydajnie, nie można siedzieć byle jak, przy byle czym. Świadomość pracownika i pracodawcy jest coraz większa, a o właściwej pozycji oraz o przerwach w czasie pracy przy komputerze, mówi się na szkoleniach BHP. Czy i w jaki sposób jest to egzekwowane to już inna sprawa.

 

Nowości w sklepie internetowym - PowerCube

PowerCube to niewielkie akcesoria do użytku w biurze i domu. Niepozorna kostka ułatwi dostęp do kontaktu i zaoszczędzi stresu. W ofercie sklepu w ostatnim czasie pojawiło się kilka ciekawych produktów min. PowerCube Original, PowerCube Extended, PowerCube Original USB, PowerBar, PowerBank, audioCube Portable, AudioCube, PowerStrip Modular. Same nazwy niewiele mówią? W dalszej części artykułu przedstawimy każdy produkt.

 

Jak urządzić domowe biuro?

Praca w domu to duże wyzwanie. Wymaga skupienia i maksymalnego poświęcenia sprawom biznesowym. Domowe zacisze często nie jest takie ciche jak mogłoby się wydawać, a czynników rozpraszających dookoła nie brakuje. Przestrzeń w której planujemy home office wymaga odpowiedniego zorganizowania, umeblowania i zagospodarowania.

Najlepszy kosz na śmieci – jak wybrać właściwy pojemnik

W temacie segregacji odpadów, dla jednych temat jest oczywisty, dla innych bardziej skomplikowany. Warto zastanowić się jak wybrać najlepszy kosz na śmieci, ważne będzie oczywiście miejsce użytkowania. Temat na pewno jest bliski mieszkańcom domów jednorodzinnych, administracji na osiedlach oraz w firmach. Dlaczego warto zainwestować w pojemniki na śmieci i jak wybrać najlepszy kosz?

 

Wyposażenie biura, czyli co jest niezbędne do pracy

Wyposażenie biura to kluczowa kwestia i nie chodzi tutaj wyłącznie o sprzęt elektroniczny. Ważne są meble. Pierwszą kwestią na którą należy zwrócić uwagę jest funkcjonalność.  Organizację pracy ułatwi odpowiednio dobrane biurko, krzesło, szafa oraz regał. Zdecydowanie nie warto inwestować w meble nietrwałe, najtańsze jakie są dostępne na rynku. Stylowy, estetyczny i spójny wygląd wpłynie na to jak postrzegana będzie Twoja firma przez klientów i partnerów (przynajmniej na początku współpracy).

Ergonomiczne biurko z regulowaną wysokością sposobem na poprawienie wydajności i komfortu pracy

Zawodów, które są wykonywane przy biurku komputerowym, jest bardzo wiele. Do nich z pewnością należą kreatywni graficy, copywriterzy, programiści, projektanci, a także zawody bardziej odtwórcze jak finansiści, księgowi, urzędnicy i wielu innych. Wszyscy Ci pracownicy spędzają cały czas przy biurku, jednocześnie narażając swoje ciała na dolegliwości i schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego, jeśli ich stanowisko pracy nie jest właściwie zabezpieczone. Lektura tego artykułu pozwoli Ci tak skonfigurować swoje stanowisko pracy, by zminimalizować negatywny wpływ długotrwałej pracy przy biurku. 

Maty wejściowe – najczęściej zadawane pytania użytkowników

Mata to produkt o znacznie wyższych parametrach czyszczących niż wycieraczka. W wycieraczkę jak sama nazwa mówi, wycieramy brud z butów, a jak sprawa wygląda z matą? Konstrukcja maty sprawia, że idąc po niej, mata sama wychwytuje zabrudzenia z naszego obuwia. Dzięki tej właściwości jest ona znacznie skuteczniejsza w wyłapywaniu brudu niż wycieraczki.

Stół konferencyjny, bankietowy, do jadalni

Stół to mebel przy którym zazwyczaj zasiada wiele osób. W domowym zaciszu ma za zadanie zbierać członków rodziny przy wspólnym posiłku. W przestrzeni biurowej jest miejscem dyskusji, planowania, podejmowania ważnych decyzji. Skoro jest tak ważnym elementem wystoroju, powinien być solidny.

Stołki siodłowe – moda czy ratunek dla pleców?

Praca przy biurku to wiele godzin spędzonych w pozycji siedzącej. Niewiele osób dba o zachowanie właściwej pozycji, zdecydowana większość siedzi „byle jak” . Ratunkiem dla zmęczonym pleców, wymuszającym w pewnym sensie prawidłową postawę ciała jest stołek siodłowy. Co wpływa na pozytywne działanie tak prostego mebla?

Pokaż co planujesz, czyli akcesoria do prezentacji

Narady, zebrania, konferencje, szkolenia, omawianie zrealizowanych planów to zadania które ciężko będzie omówić bez odpowiedniego przedstawienia graficznego. Możesz mieć dość wykresów i słupków, ale graficzne przedstawienie omawianych tematów często okazuje się koniecznością. W naszej ofercie znajdziesz tablice suchościeralne, szklane, akcesoria do prezentacji, które ułatwią pracę.  Zespołowa burza mózgów czy mapa myśli nie powstanie bez odpowiednich akcesoriów!

Biuro i stołówka - czyli jak dobrać meble i nie zbankrutować

Odpowiedni dobór mebli do pomieszczeń jest bardzo ważny, ergonomiczne, a przy tym niedrogie, takie które będą tworzyć spójną całość. Przestrzeń w której żyjemy, pracujemy powinna być funkcjonalna, odpowiednie meble są warunkiem, który musi być spełniony. Funkcjonalność, stylowy wystrój – musi być drogo. Niekoniecznie!

AJ Produkty - produkty wysokiej jakości w przystępnych cenach

AJ Produkty od ponad 40 lat wyposaża firmy, nie tylko w meble biurowe, dostarcza przedsiębiorstwom asortyment do wyposażenia magazynów i zakładów przemysłowych. W zależoności od potzreb klientów i aktualnych trendów stale poszerzają swoją ofertę, zwracając uwagę na jakość produktów, ochronę środowiska i bezpieczeństwo. W 1975 roku AJ Produkty założono w Hyltebruk. W 2012 by poprawić logistykę przniesiono siedzibę firmy do Halmstad, powstał tam magazyn o powierzchni aż 30 tys. metrów kwadratowych.

Linia mebli Flexus, czyli wiele możliwości

Seria Flexus to meble z którymi możesz zmieniać wystrój biura dowolnie, można pokusić się o stwierdzenie, że to meblowe klocki Lego. Wszystkie elementy pokryte są trwałym i łatwym w pielęgnacji laminatem. Meble charakteryzują się niezwykłą funkcjonalnością.

Pielęgnacja i konserwacja mebli

Mogłoby się wydawać, że czyszczenie mebli biurowych i gabinetowych to banalna sprawa, przetrzeć ściereczką i po temacie. Gdy się jednak zagłębić w temat i wziąć pod uwagę właściwości drewna oraz laminatów okazuje się, że nie jest to takie oczywiste. By zachować estetyczny wygląd mebli w biurze i gabinecie należy przestrzegać zasad odpowiedniej konserwacji i pielęgnacji.

Jak wyposażyć salę konferencyjną w firmie?

W małych i średniej wielkości firmach bardzo często istnieje potrzeba zorganizowania i wyposażenia sali konferencyjnej, w której poszczególne działy firmy mogą odbywać spotkania. Miejsce te powinno zapewniać, możliwość swobodnej konwersacji, pozwalać na przeprowadzenie prezentacji, „burzy mózgów”. Pokój konferencyjny to bardzo ważne miejsce, w którym bardzo często zapadają kluczowe dla rozwoju firm decyzje. Korzystając z przykładów aranżacji, jakie proponujemy w tym artykule, możesz stworzyć i wyposażyć dobrze funkcjonującą, własną salę konferencyjną.

Archiwum firmowe dla opornych

Dynamiczny rozwój prowadzonej przez Ciebie firmy, działu oznacza znakomite perspektywy rozwoju, jednak drugą stronę medalu takiej sytuacji, stanowią problemy związane z rozrastającą się organizacją, obiegiem dokumentów, rosnące archiwum. Warto wdrażać nowe procedury organizujące pracę i przechowywanie dokumentów, reagując na bieżąco, by cała struktura firmy nadążała za dynamiką wzrostową i nie stała się elementem hamującym jej pęd. W tym artykule przedstawimy kilka porad, które pomogą Twojej firmie wdrożyć dobre praktyki archiwizowania...

Przechowywanie dokumentacji pracowniczej od 2019 roku - zmiany

Ochrona dokumentacji pracowniczej i jej bezpieczne przechowywanie jest wymogiem regulowanym przez polskie i europejskie prawo. W tej chwili kierownicy administracyjni biur kadrowych zarządzają dokumentacją pracowniczą obecnych i byłych pracowników, mając na uwadze Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, a także ustawę z dnia 10 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją.

Szatnia w firmie – zorganizuj ją dobrze!

Jeśli nurtują Cię pytania odnośnie do tego, jakie wymogi powinna spełniać szatnia w Twojej firmie? Jak przeprowadzić jej organizacje? Jak ją wyposażyć? Przeczytaj ten artykuł, postaramy się w nim konkretnie odpowiedzieć na Twoje wątpliwości.

RODO w biurze, gabinecie, instytucji publicznej – cz. 2 – Jak technicznie realizować wymogi ustawy o ochronie danych osobowych?

Na temat RODO napisano i powiedziano wiele, jednak wielu przedsiębiorców, kierowników biur wciąż nie znajduje jasnych odpowiedzi, co zrobić by prowadzone przez niego biuro spełniało wymogi rozporządzenia o ochronie danych osobowych. Niniejszy artykuł wyjaśni jakie najczęstsze błędy popełniane są przy przestrzeganiu przepisów RODO oraz jakich zmian dokonać w wyposażeniu biura, mebli, sprzętu użytkowego, by ich uniknąć.

ABC biurek - Czyli jakie biurko wybrać?

Większość z nas pewne już stawała przed dylematem jakie biurko kupić, a decyzję nie łatwo podjąć. Ze względu na swoją funkcję warto wziąć pod uwage wiele opcji i wybrać najlepszą, spełniającą nasze oczekiwania.
 

Jaka niszczarka do biura?

Nie masz jeszcze niszczarki w swoim biurze? To chyba najwyższy czas by pomyśleć o zakupie. Tutaj zaczyna się dylemat - jaką wybrać? Tym bardziej, że RODO zbliża się wielkimi krokami!

Krzesło biurowe, czyli jak wybrać właściwy model

Zaczynasz poszukiwania krzesła biurowego. Niby banalna sprawa, ale gdy zaczynasz szukać, okazuje się, że temat nie jest taki prosty. Na co zwrócić uwagę, jak racjonalnie ocenić budżet, jaki chcemy przeznaczyć na zakup? Podstawowe funkcje, decydujące o ergonomi siedziska możemy znaleźć już w modelach ze średniej półki cenowej. W tym artykule postaramy się pomóc.

Planowanie, czyli jak skutecznie zoptymalizować dzień w pracy!

Każdego dnia realizując zadania w pracy część z nich jest powtarzalna, wykonywana cyklicznie, ale pojawiają się również zadanianowe. Duże projekty lub poprostu małe tzw. "wrzutki". Planując możesz uniknąć czynników rozpraszających. Planowanie pozwoli Ci pracować skuteczniej i szybciej. W naszym artykule znajdziesz kilka, drobnych, ale jakże istotynych wskazówek, które pomogą zwiększość skuteczność i efektywność w pracy.

Meble biurowe, czyli jak dobrze wyposażyć nasze biuro

Znalezienie odpowiednich mebli do wyposażenia biura to nie lada wyzwanie. Dlatego wielu pracodawców zadaje sobie to pytanie. Co zrobić by dobrze pracowało się nam i naszym współpracownikom? Postawić na modę? Ergonomię? Cena też jest istotna..... Modne i taniej pewnie nie będzie szło w parze, może lepiej postawić na minimalizm? To jakie meble wybierzemy, zależy od wielu czynników, trzeba jednak pamiętać, że wygodne stanowisko pracy wpływa na naszą wydajność.