Biurka z elektryczną regulacją, krzesła biurowe, maty ochronne i wejściowe, wszystko dla Twojego biura w najlepszych cenach.

Sklep internetowy mebledobiura.pl jest marką należącą do Darlog Sp. z o.o. Sp. k. Działalność handlowa sklepu internetowego jest tylko namiastką zakresu prac, jakie firma prowadzi. Obsługujemy kompleksowo klientów biznesowych, których większość wywodzi się z branży logistycznej. Wspieramy ich, począwszy od etapu projektowego, kończąc na dostarczeniu wyposażenia magazynu i biura. Analizujemy działanie, reorganizujemy istniejące i tworzymy nowe obiekty biurowe i magazynowe. Główny nacisk kładziemy na ich funkcjonalność i bezpieczeństwo.
Nasz zespół tworzy grupa ekspertów, która gwarantuje rzetelne rozwiązania i optymalizacje, generujące mierzalne oszczędności dla klienta. Za tym wszystkim stoi ponad 20 lat doświadczenia.

Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest połączenie teorii i praktyki, dlatego bierzemy udział w projektach Unii Europejskiej, współpracowaliśmy z Wyższą Szkołą Logistyki, prowadzimy wykłady na studiach podyplomowych w katedrze Transportu i Logistyki na Uniwersytecie Ekonomicznym. Śledzimy bieżące i powstające trendy w branży, by zawsze oferować najnowocześniejsze i ekonomicznie optymalne rozwiązania.

Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo pracowników i towaru klienta. Wykonujemy eksperckie przeglądy instalacji regałowych, a także wyposażamy biura i magazyny w rozwiązania i akcesoria poprawiające bezpieczeństwo.