Biurka z elektryczną regulacją, krzesła biurowe, maty ochronne i wejściowe, wszystko dla Twojego biura w najlepszych cenach.

Zasady realizacji zamówień dla instytucji publicznych

Wychodząc naprzeciw potrzebom pracowników instytucji publicznych, realizujemy zamówienia po oficjalnym wpłynięciu zapotrzebowania BEZ PRZEDPŁATY.

Jestem pracownikiem instytucji publicznej, budżetowej – jak mam złożyć zamówienie?

Jeśli pracujesz w instytucji publicznej, możesz zakupić dla swojej organizacji wyposażenie biurowe w naszym sklepie bez konieczności dokonywania wcześniejszej przedpłaty. W tym celu skontaktuj się z działem obsługi klienta sklepu mebledobiura.pl, pisząc na adres: sklep@mebledobiura.pl lub dzwoniąc pod numer infolinii: 530 391 286. 

Będziemy prosić Cię o następujące informacje i dokumenty:

Wyślij do nas w wiadomości email lub pocztą tradycyjną dokument z oficjalnym zamówieniem, zawierający dane dotyczące instytucji zamawiającej, przedmiotu zamówienia z uzgodnioną ceną i kosztami transportu, imię i nazwisko osoby odpowiedzialnej za zamówienie z ramienia instytucji, a także adres dostawy przedmiotu zamówienia i dane, które mają pojawić się na fakturze. Zaproponuj termin płatności za zamówienie. Dokument zawierający te dane, potwierdź pieczęcią instytucji i podpisem osoby zamawiającej.

Warunki realizacji zamówienia na meble biurowe dla instytucji publicznych

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia, otrzymasz potwierdzenie jego przyjęcia od pracowników działu obsługi klienta sklepu mebledobiura.pl. Zwrotnie zostaniesz powiadomiony o terminie dostawy zamówionych produktów, potwierdzone zostaną warunki cenowe zawarte w zamówieniu. Potem pozostaje Ci tylko czekać na dostawę.

Kiedy trzeba zapłacić za zamówienie? Co z dokumentem sprzedaży?

Zamówienia dla instytucji publicznych takich jak urzędy, sądy, szkoły, biblioteki realizujemy bez przedpłat. Po tym jak dotrze do Ciebie zamówiony towar, pracownicy sklepu mebledobiura.pl wystawią na dane instytucji zamawiającej fakturę VAT z odroczonym terminem płatności, którego długość została ustalona w chwili, gdy zamówienie było przyjmowane i potwierdzane do realizacji.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

* Pole wymagane.